قابل توجه پذيرفته شدگان و علاقه مندان رشته حقوق

موسسه آموزش عالي شانديز افتخار دارد امسال پذيراي دانشجويان در رشته حقوق باشد. سرفصل دروس و آرايش ترمي مطابق دانشكده حقوق دانشگاه تهران و دانشگاه فردوسي مشهد تنظيم شده است و از اساتيد برجسته و كارآمد شهر مشهد -كه به حق از قطب هاي مهم حقوقي كشور است- استفاده مي نمايد.دانش آموختگان اين رشته ، پس از گذراندن دوره تحصيلي در مقطع كارشناسي..... جهت مشاهده متن كامل به ادامه مطلب مراجعه فرماييد

سلام بر دانشجويان عزيز رشته حقوق
موسسه آموزش عالي شانديز افتخار دارد كه امسال پذيراي دانشجويان در رشته حقوق باشد.
سرفصل دروس و آرايش ترمي مطابق دانشكده حقوق دانشگاه تهران و دانشگاه فردوسي مشهد تنظيم شده است و از اساتيد برجسته و كارآمد شهر مشهد -كه به حق از قطب هاي مهم حقوقي كشور است- استفاده مي نمايد.
دانش آموختگان اين رشته ، پس از گذراندن دوره تحصيلي در مقطع كارشناسي توانايي هاي لازم را جهت قبولي در آزمون هاي وكالت دادگستري، سردفتري و دفترياري، قضاوت و مشاوره حقوقي پيدا خواهند نمود.
برنامه ريزي تحصيلي از ابتدا به نحوي خواهد بود كه دانشجويان عزيز با شرايط اين آزمون ها آشنايي مناسبي پيدا كنند و كلاسهاي فوق برنامه با ديدگاه پذيرش در آزمون هاي فوق تشكيل خواهد شد و اين قطعا از شاخص هاي اين موسسه آموزش عالي خواهد بود. تلاش برآنست كه براي دانشجويان معارف اسلامي و حقوق نيز شرايط مشابهي فراهم باشد.
 با احترام
دكتر محمدرضا غلام پور، مدير گروه حقوق
تلفن همراه:09153159211
دفتر:37632828
 

لینک کوتاه مطلب لینک کوتاه مطلب