جستجو : فرمت پرپوزال

مطالب:

(مطالب) فراخوان جشنواره طراحي المان بهارانه شانديز

از كليه طراحان، هنرمندان، دانشجويان، متخصصين،صاحب نظران و علاقه مندان حقيقي و حقوقي سراسر كشور در زمينه هاي طراحي، نقاشي، گرافيك، معماري، مجسمه سازي و غيره دعوت به عمل مي آيد تا با ارايه طرح در قالب موضوعات ارايه شده در اين فراخوان شركت نمايند.

(مطالب) قابل توجه دانشجويان كارشناسي ارشد رشته مديريت بازرگاني ورودي 1393

به اطلاع مي رساند آخرين مهلت تكميل پرپوزال دانشجويي 1394/9/15 مي باشد. دانشجويان محترم رشته مديريت بازرگاني پرپوزال هاي تدوين شده را تا تاريخ مذكور به مدير گروه جهت بررسي در شوراي تحصيلات تكميلي تحويل دهند. جهت دريافت فايل به ادامه مطلب مراجعه نماييد.

(مطالب) اطلاعيه مهم در خصوص كسر مدارك و نواقص پرونده دانشجويان ورودي1392

به اطلاع مي رساند : كليه دانشجويان ورودي سال تحصيلي 1392-1393 موسسه بايستي هر چه سريع تر نسبت به تكميل پرونده خود اقدام نمايند. به وضوح عواقب نواقص پرونده بر عهده شخص دانشجوست. جهت اطلاع از وضعيت پرونده خود به ادامه مطلب مراجعه نماييد...

(مطالب) اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در باره اعلام ظرفيت پذيرش رشته‌هاي جديد و تكميل ظرفيت برخي از رشته‌هاي تحصيلي دوره‌هاي روزانه و نوبت دوم آزمون سراسري سال 1392

سازمان سنجش طي اطلاعيه اي نحوه ثبت نام و انتخاب رشته آزمون سراسري به صورت تكميل ظرفيت ...

(مطالب) برگزاري جشنواره قربان تا غدير

به مناسبت گرامي داشت اعياد بزرگ قربان و غدير و همزمان با هفته ولايت ،معاونت امور دانشجويي و فرهنگي جشنواره فرهنگي هنري قربان تا غدير را برگزار مي نمايد .جهت اطلاع كامل ادامه مطلب را مطالعه نمائيد .

(مطالب) اطلاعيه مهم كسري مدارك تمامي دانشجويان

(مطالب) بيمه تكميلي دانشجويي

توسط صند.وق رفاه وزارت علوم ،تحقيقات و فناوري

(مطالب) پرداخت الكترونيكي اقساط وام صندوق رفاه

آدرس سايت www.swf.ir

(اخبار) جزوه فصل سوم درس رياضي پيش (كليه گروه ها) استاد صادقي

دانشجويان محترم جهت دريافت فايل جزوه عبارت هاي جبري به ادامه مطلب مراجعه نمايند....