تعطيلي كليه دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي مشهد در روز شنبه 15 اسفند 94

طبق اطلاعيه استانداري خراسان رضوي، كليه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي سطح شهر مشهد در روز شنبه 15 اسفند ماه 1394 تعطيل مي باشند.

۱۳۹۴/۱۲/۱۴

اطلاعيه استاندار خراسان رضوي مبني بر تعطيلي تمام ادارات، سازمانها ، مراكز آموزش عالي و مدارس

استاندار خراسان رضوي در اطلاعيه اي با اعلام سه روز عزاي عمومي روز شنبه مورخ 15/12/94  تمام ادارات، مراكز آموزش عالي و مدارس شهرستان مشهد را تعطيل اعلام كرد.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان رضوي، بر اساس اين اطلاعيه، علي رضا رشيديان ضمن تسليت ارتحال عالم رباني، مجاهد نستوه و بزرگ خادم  حرم رضوي مرحوم آيت الله واعظ طبسي روز شنبه 94.12.15 را در شهرستان مشهد مقدس تعطيل عمومي اعلام كرد.
در اين اطلاعيه آمده است؛ با عنايت به نقش و سهم بزرگ و بي بديل آن بزرگوار در تاريخ مبارزات ملت ايران و استان هاي شرق كشور و مديريت فوق العاده ي آن فقيد در توليت آستانقدس رضوي و به منظور بزرگداشت ارتحال آن مرحوم فردا شنبه 94.12.15  
تمام ادارات، مراكز آموزش عالي و مدارس در شهرستان مشهد را تعطيل اعلام مي شود.
در اين اطلاعيه با دعوت از عموم شهروندان ، زايران و مجاوران ، ائمه ي عزيز جمعه و جماعات و علماي حوزه هاي علميه، اساتيد، مديران، كارمندان، فرهنگيان و روساي سازمان ها و نهادها، كسبه،  بازاريان و اصناف دعوت نمود در مراسم تشييع و خاك سپاري آن فقيد سعيد كه ساعت 9 صبح روز شنبه از محل ميدان شهدا به سمت حرم رضوي برگزار مي گردد شركت كنند و قدرشناسي خود از خادمان صديق كشور را در عالي ترين شكل ممكن به منصه ظهور برسانند.
 
 

 

 

 

 

 

لینک کوتاه مطلب لینک کوتاه مطلب