به مناسبت هفته پژوهش معرفي Elearnica

دانلود رايگان مقالات علمي توسط ايلرنيكا از پايگاه هاي ASCE، ACM، ACS ،WileyInterscience، IEEE ، SpringerLink و ScienceDirect

سايت ايلرنيكا براي ارائه خدمات به جامعه علمي ايران ساخته شده است و مقالات علمي را مي توانيد در هر زمان و هر مكان بدون محدوديت تعداد دانلود كنيد.در حال حاضر دسترسي به بيشتر مقالات پايگاه‌هاي ScienceDirect ،Wiley ،Springer ،IEEE و Emerald فراهم شده است.

بهترين راهكارجستجوي مقاله مورد نياز انتخاب پايگاه مورد نظر و جستجوي آنلاين مقالات، در نوار جستجوي اصلي سايت مي‌باشد. اين نوار به‌گونه‌اي طراحي شده است، كه دانشجويان و محققين بتوانند بدون مراجعه به سايت‌هاي مختلف در 5 پايگاه علمي اصلي كه بسيار معتبر و پركاربردند، مقالات را جستجو كرده، از ليست نتايج اقدام به دانلود آن نمايند. براي دانلود مقالات از طريق سرويس جستجوي مقاله، كافي است كليدواژه‌هاي مد‌نظر خود را در نوار اصلي دانلود كتابخانه وارد كرده، سپس با كليك برروي ليست كشويي كه در پايين نوار دانلود قرار داده شده است، يكي از پايگاه هاي مورد نظر را انتخاب كنيد و دكمه‌ي جستجو را فشار دهيد. محققين و دانشجوياني كه اندكي در امر جستجو داراي تجربه‌ي بالاتري هستند، مي‌توانند با مراجعه به پايگا‌ه‌هاي علمي مدنظر خود، عناوين دل‌خواه را جستجو كنند و پس از يافتن مقالات مطلوب، با وارد كردن لينك آن در نوار دانلود كتابخانه ايلرنيكا، اقدام به تهيه آن نمايند. پس از نشان داده شدن مقاله در سايت ايلرنيكا دكمه دانلود را بزنيد و پس از وارد كردن كد امنيتي، دانلود شروع خواهد شد.

 

 سايت ايلرنيكا از طريق نشاني  http://www.elearnica.ir/ قابل دسترس است.

لینک کوتاه مطلب لینک کوتاه مطلب